Dyrekcja Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach poszukuje:
Ratowników wodnych z ważnym zaświadczeniem KPP do pracy na soboty i niedziele w godzinach 10:00 – 18:00 (0,4 etatu) oraz od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 (pełny etat) na basenie odkrytym przy ul. Gliwickiej 214 w miesiącach lipiec i sierpień. Gwarantujemy umowę o pracę.
Kierownika basenu wymagania: wykształcenie wyższe, specjalność wychowanie fizyczne z przygotowaniem pedagogicznym, kurs pierwszej pomocy, samodzielność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, umiejętność zarządzania, punktualność. - mile widziane dobry kontakt z młodzieżą i osobami dorosłymi, umiejętności ratownika wodnego. Praca w soboty i niedziele od 10.00 do 18.00. Umowa o pracę na 0,4 etatu.
Konserwator urządzeń basenowych praca sezonowa w miesiącach od końca czerwca do początku września 2017 r. na basenie odkrytym. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia. Wymagania: znajomość obsługi urządzeń basenowych, dozowania chemii basenowej, przygotowania urządzeń do sezonu i zabezpieczenia po sezonie. Mile widziane samodzielność, sumienność, mobilność, doświadczenie zawodowe w pracy na basenach jako konserwator.
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach ul. Gliwicka 214 tel. 32 254 11 27.

Dołącz do nas

Więcej...

Harmonogram szkoleń

Więcej...

praca dla ratownika

Więcej...

Witajcie

na stronach poświęconych wopr

Więcej...

Śląska

grupa interwencyjna

Więcej...

Kalendarz

ważnych przedsięwzięć

Więcej...

Copyright 2015 | All rights reserved: Śląskie WOPR | Design: mappo.pl