Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Piotra Szymika Starszego Ratownika z Oddziału Powiatowego WOPR w Piekarach Śląskich. Wybitny sportowiec, trener i wychowawca kolejnych pokoleń pływaków miał 60 lat.
Dzisiaj rano dotarła do nas bardzo smutna informacja. Po ciężkiej i długiej chorobie zmarł śp. Piotr Szymik. Długoletni zawodowy ratownik wodny od zawsze związany z jednostką terenową Śląskiego WOPR - Oddziałem Powiatowym w Piekarach Śląskich. Piotr Szymik urodził się 16 lutego 1960 roku. Wiele lat był członkiem zarządu OPR WOPR Piekary Śląski. W swojej karierze odniósł wiele sukcesów na arenie krajowej. Wiele lat startował w zawodach ratowniczych i pływackich, szczególne sukcesy zdobywał w kategorii masters. Odznaczony przez WOPR m.in. odznaką zasłużonego ratownika WOPR za długoletnią pracę w charakterze ratownika.
Wyrazy współczucia składamy najbliższej rodzinie. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w dniu 23 czerwca 2020 r. o godz. 9.00 w parafii pw. św. Piotra i Pawła w Piekarach Śląskich (Kamień) ul. Biskupa Nankera 221.

Dołącz do nas

Więcej...

Harmonogram szkoleń

Więcej...

praca dla ratownika

Więcej...

Witajcie

na stronach poświęconych wopr

Więcej...

Śląska

grupa interwencyjna

Więcej...

Kalendarz

ważnych przedsięwzięć

Więcej...

Copyright 2015 | All rights reserved: Śląskie WOPR | Design: mappo.pl