Poszukujemy Ratowników wodnych do pracy w 4 i 5-gwiazdkowych Hotelach i Kurortach na Cyprze (Ayia Napa, Paphos, Larnaca i Limassol). Zakres obowiązków zostanie dostosowany do aktualnych potrzeb pracodawcy oraz posiadanego doświadczenia i umiejętności kandydata.
Obowiązki: czuwanie nad bezpieczeństwem osób przebywających nad basenem; udzielanie pierwszej pomoc; asystowanie przy lekcjach pływania; reagowanie na sytuacje awaryjne oraz ratowanie pływaków przed utonięciem.
Nasze wymagania: wykształcenie średnie; doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale będzie mile widziane; komunikatywna znajomość języka angielskiego; dobra umiejętność pływania; uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy (Kurs Pierwszej Pomocy) - przetłumaczone na j.angielski; dokumenty potwierdzające uprawnienia ratownika wodnego - przetłumaczone na j.angielski.
Co oferujemy: legalne zatrudnienie na uczciwych warunkach na podstawie umowy o pracę lub zlecenia, zatrudnienie bezpośrednio przez Hotel i wynagrodzenie płatne w EUR, wsparcie kandydatów na każdym etapie rekrutacji (przed, w trakcie oraz po podpisaniu umowy), bezpłatne zakwaterowanie (pokoje współdzielone w dobrym standardzie), bezpłatne wyżywienie (w trakcie zmiany), ubezpieczenie, atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki, możliwość rozwoju zawodowego dla najlepszych pracowników, możliwość pracy w 4 i 5-gwiazdkowych hotelach, wynagrodzenie do 19.500€ rocznie jest zwolnione z podatku, dodatkowo płatne nadgodziny.
Link do strony: https://aviacon.eu/pl/agencja-pracy/oferty-pracy/

 

Dołącz do nas

Więcej...

Harmonogram szkoleń

Więcej...

praca dla ratownika

Więcej...

Witajcie

na stronach poświęconych wopr

Więcej...

Śląska

grupa interwencyjna

Więcej...

Kalendarz

ważnych przedsięwzięć

Więcej...

Copyright 2015 | All rights reserved: Śląskie WOPR | Design: mappo.pl