Śląskie WOPR zatrudni ratowników wodnych z ważnymi uprawnieniami do pracy w sezonie letnim 2015 r. na wybranych kąpieliskach województwa śląskiego.
Aktualnie przyjmujemy zgłoszenia do pracy w charakterze ratownika wodnego na kąpieliska:
1. Pływalnia odkryta MOSiR Mikołów możliwość zatrudnienia w terminie 27.06.2015 r. - 31.08.2015 r.
2. Kąpielisko FALA w Parku Śląskim w Chorzowie możliwość zatrudnienia w terminie 27.06.2015 r. - 31.08.2015 r. (pod warunkiem otwarcia kąpieliska przez gestora).
3.Zastępstwa na pływalniach krytych i odkrytych – cały rok.

 Oferujemy umowę zlecenie, wynagrodzenie stałe ryczałtowe za gwarantowane godziny dyżuru wraz z godzinami dodatkowymi w zależności od ilości godzin pracy kąpieliska.

Poszukujemy również ratowników wodnych na zastępstwa na pływalnie kryte jak i kąpieliska – praca w wyznaczonych dniach i godzinach zastępstw.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie informacji: Imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail, nazwę oddziału/drużyny WOPR do której przynależysz na adres kontaktowy Śląskiego WOPR: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując PRACA i nazwa kąpieliska. W odpowiedz prześlemy załącznik do wypisania dokumentów. W przypadku pytań prosimy o kontakt na nr tel. 500 5 4 3 2 1 0. Poszukujemy do pracy wyłączenie osoby zdecydowane na podjęcie pracy.

Dołącz do nas

Więcej...

Harmonogram szkoleń

Więcej...

praca dla ratownika

Więcej...

Witajcie

na stronach poświęconych wopr

Więcej...

Śląska

grupa interwencyjna

Więcej...

Kalendarz

ważnych przedsięwzięć

Więcej...

Copyright 2015 | All rights reserved: Śląskie WOPR | Design: mappo.pl